Fél órát már meghallgattam a következő beszélgetésből,de még van hátra 74 perc
https://podcasts.google.com/ "élet+minden" Lukács Csaba újságíró érdekes történetei.
No es mi az a cjímben,hogy "Megáll a,megáll a" ? Özt monnya mög könd!
-Hát az úgy volt,hogy keresgéltem,keresgéltem,és egyszer csak
rátaláltam.No de mirö talált rá?
-Arra hogy cebuano nyelven a "pitom" azt jelenti,hogy hetven. De ha pontosabb akarok lenni,akkor szlovákul a "pítom" azt jelenti,hogy néma.
Ozt miért érdökli az magát?
-Azért mert kíváncsi voltam,hogy mi áll meg.
Na rájött már,hogy mi áll meg? Pedig több segítséget nem adok a kitalálásához!
Ilyen mesekönyveket is lehet találni,de lefordítani nem lehet.
https://digitalcollections.nypl.org/ ..Lapozható
Az ember néha megáll,és megkérdi önmagától,hogy: -Most mi az ami könnyen végrehajtható? Annyit amennyit az állapota engedi. De mit? De mit enged az állapot? Szerencsés esetben olyan rutinokat sajátítunk el,amik nekünk használnak.
Elviekben minden másodpercünkben van választási lehetőségünk,de a gyakorlat az,hogy a választásaink is csak egy pillanatig tartanak. A saját akaratuktól eltérítettek nem találják az útjukat, .... Szinte mindig megvan az esélye annak,hogy eltérüljünk a saját igazságunktól,és nap mint nap erős hatások érnek minket.
Ez megállapítható. kids.nationalgeographic.com..vampire
Egy kis mosolygást a végire! https://twitter.com/flourbakerycafe
- "Tegye a technológiát interaktív, nem független élménnyé. Dreiske azt állítja, hogy a „tech idő” és az „egyedülálló idő” egyenértékűségének elszigetelődéshez vezethet az úton lévő gyerekek.
- Beszéljen a gyerekeivel arról, amit lát. Szánjon rá időt arra, hogy gyermekei megosszák tapasztalataikat és megvitassák az interneten látott elemeiket. Dreiske rámutat arra, hogy a gyermekek számára az online nézés vagy olvasás szóbeli feldolgozásának a lehetősége "elősegíti az ideghálózatok fejlődését és arra készteti a gyerekeket, hogy használják" nagy agyukat ".
- Bátorítsa gyermekeit, hogy legyenek tudatosak arra, amit online látnak. Azáltal, hogy fejleszti gyermeke kritikai gondolkodási képességeit arról, hogy mit látnak online, és hogy ez miként érezte magát , a gyerekek saját „médiaszűrővé” válnak " https://caribu.com..time/
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése